پایگاه خبری صنعت مد

رســــــــانه رسمـــــی و تخصصـــــی صـــنــعـت مـــــد در ایــــــــران

دارای پــــــــروانه انتشــــــــار از وزارت فرهنــــــــگ و ارشاد اســــــــلامی

پایگاه خبری صنعت مد

کشف ۳۰۰۰ لوازم آرایشی قاچاق در خیابان شوش

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی صنعت مد به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی ۳ میلیارد ریال توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبر داد.

وی افزود: هفته گذشته مأمورین گشت پنهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس با اقدامات پلیسی طی دو عملیات منسجم در محدوده خیابان شوش و انباری در شهرری موفق به کشف مقادیری کالای خارجی قاچاق گردیدند.

وی ادامه داد: مأمورین این پلیس ابتدا مقابل باربری در خیابان شوش به دو دستگاه وانت که حامل کالای خارجی قاچاق می‌باشند مشکوک و در بازرسی از خودروها مقادیری لوازم آرایشی فاقد اسناد و مدارکی کشف و سپس با همکاری رانندگان به محل انبار مراجعه که مشاهده گردید مقادیری کالاهایی شامل لوازم آرایشی، الکترونیکی و پزشکی و… در محل دپو گردیده بود.

کارآگاه ولی پور گودرزی گفت: در بازبینی از فیلم دوربین مداربسته انبار مشخص گردید کالاها توسط تعداد ۵ دستگاه خودرو شوتی با پلاک مخدوش در ساعت ۴:۳۰ صبح در انبار تخلیه شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت در انتها گفت: کالاهای قاچاق شامل ۳ هزار قلم عدد لوازم آرایشی و لوازم جانبی موبایل و بیش از ۱۰۰ دستگاه لوازم الکترونیکی، پزشکی به ارزش تقریبی ۳ میلیارد ریال بوده است.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *